SLOVENSKÁ HUDOBNÁ LIGA SLOVENSKÁ HUDOBNÁ LIGA SLOVENSKÁ HUDOBNÁ LIGA SHL GRAND STUDIO, s.r.o.
Súťažné ročníky / 04. ročník

04. ročník

2011-2012

Najzásadnejšou novinkou novej edície bol nový organizátor - Reklamná, produkčná a umelecká spoločnosť GRAND STUDIO, s.r.o., rovnako ako aj zmena miesta základných kôl, ktoré sa uskutočnili v období november 2011 až január 2012 v hudobnom klube Holičstvo vo Svidníku. Do 4. ročníka sa prihlásilo 83 kapiel, z ktorých sa v desiatich základných kolách predstavilo 60. Z nich porota dala odporúčanie 27 kapelám z ktorých napokon vzišla finálová zostava Born for reason, Karavana, GAS, Liquid Princess, The Difference, yelllowe, Renaissense, Ranné Toporenie.

Finále sa uskutočnilo v nedeľu 25. marca 2012 v Divadelnej sále mesta Stropkov. Z hudobného maratónu, ktorý sa začal o tretej popoludní, vzišlo tesne pred polnocou nasledujúce poradie:

Porota základných kôl bola zložená z hudobníkov a odborníkov pohybujúcich sa v hudobnej brandži - Vlado Michal, Milan Herstek, Šarkaň, Pali Olejár, Vlado Sluk, Martin Matyk Gibej, Martin Blaško, Ľubomír Sluk.

Finálová porota pozostávala z členov poroty základných kôl rozšírená o členov skupín a interprétov slovenskej hudobnej scény, zástupcov hudobných štúdií, vydavateľstiev, rádií, produkčných spoločností, organizátorov hudobných festov, partnerov súťaže a prominentných hostí ako Miro Tásler, Ľubo Horňák, Julo Viršík, Milan Herstek, Juraj Vančík, Monika Agrebi, Róbert Bartoš, Vlado Randy Gnepa, Rasťo Papp, Zoli Tóth, Peter Tomko, Martin Mihalčin, Mayo Petranin a ďalší.

Výsledky finále

Kompletné výsledky

×

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Staňte sa našim fanúšikom aj na Facebook-u, odoberajte náš YouTube kanál a budete informovaný vždy medzi prvými...

Slovenská hudobná liga SLOVENSKÁ HUDOBNÁ LIGA

grandstudio.sk

Slovenská hudobná liga grandstudiochannel